Míchání Barev

 

Barvy na plasty, kůži, vinyl, hliník

Pro naše zákazníky mícháme barvy na plasty na akrylátové bázi a plníme je do sprejů. Jsme schopni zajistit plnou shodu v odstínu barvu i matu srovnáním každé sarže s řízeným zákaznickým vzorkem, mícháme barvy zákazníkům „na míru“. Díky nanášení do rozstřiku je naše balení vhodné na odstranění a maskování lokálních nedokonalostí a závad povrchů.
Naše barva se vyznačuje velmi rychlou dobou schnutí T <30minut a lze ji aplikovat na všechny druhy plastů (PE, PP, PU, PC, ABS atd.), vinyl a kůži. Barva vykazuje dobrou přilnavost k extrémně hladkým povrchům, díky velmi tenké vrstvě si nalakovaný povrch zachovává nezměněnou strukturu a je vhodná i na mechanicky namáhané díly.
Naše opravárenské barvy vhodně aplikované do výrobního či opravárenského procesu výrazně redukují objem výmětků z výroby a montáže plastových dílů.

 

Ochranné nástřiky

Našim zákazníkům nabízíme oděru vzdorný a protiskluzový nástřik na korby a úložné plochy užitkových vozidel. Nástřik je založen na epoxidové polyuretanové bázi plněné kevlarem, který zajišťuje maximální ochranu vozidla proti mechanickému poškození i při extrémním zatížení.
Nástřik poskytuje extrémně tvrdý a přesto pružný povlak ošetřovaných povrchů, který je odolný vůči chemikáliím, oleji a tukům. Barva vytváří protiskluzovou strukturaci povrchu
Jsme schopni zajistit probarvení nástřiku podle požadavků našeho zákazníka.

 

Speciální povlaky

Teflonování dílů

Poskytujeme teflonou úpravy kovových dílů za účelem zlepšení jejich funčních  vlastností povrchu. Funční teflonový povlak poskytuje teplotní odolnost, snižuje přilnavost, zvyšuje kluznost a je oděruvzdorný.
Jsme schopni zajistit probarvení povlaku do zákaznického odstínu.