Automobily

Interiéry patří k nejvíce namáhaným částem vozidla a podléhají vlivům stárnutí, opotřebení a klimatu. Jejich poškozením se snižuje atraktivita a hodnota vozidla, proto svým zákazníkům nabízíme jeho renovaci do původního stavu. Renovátor poskytuje komplexní refresh, které interiéru vozidla i jeho částem vrátí původní estetickou hodnotu, vlastnosti i funkčnost.
Provádíme opravy, svařování a vyztužování plastových dílů, dále i opravy povrchů kožených i koženkových dílů. Obnovíme i poškozenou texturu a za použití námi namíchaných barev vrátíme opraveným částem původní odstín barvy.
Nabízíme lokální i kompletní změny barvy interiéru.

Kolejová vozidla

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s projekty renovací interiérů kolejových vozidel pro vlakové soupravy Českých drah. Nabízíme prototypové a zakázkové práce se zaměřením na oblast oprav povrchů plastových dílů.  Poskytujeme montáž, demontáž a kompletaci částí interiéru na místě nebo na našem specializovaném pracovišti.
Do našeho portfolia patří pravidelné údržby  v řady Pendoliny  a Raijet, souprav typů Bcmz, WLABmz, Bee, Bmpz, WRmz, Ampz. Nad rámec oprav interiéru osobních vozů provádíme i renovace vozů jídelních a lůžkových vozů, sanity a dveří.
Pro opravy zajisťujeme namíchání zákaznických odstínů barev.
 

Letadla a lodě
Lodě

Poskytujeme kompletní renovace  interiérů  lodí, opravy mechanického poškození trupů a výrobu částí interiérů. Provádíme nátěry povrchů lodí , nátěry antifoulingů včetně ochrany dna proti osmoze. Dále nabízíme lakování lodí včetně nátěrů proti řasám.


Letadla

Provádíme renovace plastových částí interiéru, sedaček a sanity.